Základem pro Vaše rozhodnutí je výpočet životnosti při respektování náročnosti Vašeho technického úkolu.

U nás máte možnost výběru z mnoha výrobců ložisek rozdělených dle výkonnostních parametrů a tomu odpovídající ceny. Pro určení jednotlivých výkonnostních tříd nabízíme softwarové programy QF.

QF-základ: Výběr ložiska během několika sekund - jedno zadání - 20 řešení. Které je ale to nejlepší? Program QF-základ Vám to sdělí. Obdržíte přehled možných typů ložisek a výkonnostních tříd, které odpovídají požadavkům dle uložení ložiska. Díky intuitivnímu ovládání najdete za pár sekund vhodné ložisko.

QF-profesionál: Inovační řešení k výpočtu a volbě strojních součástí. QF-profesionál je řešení k projektování běžných strojních součástí podle technických a ekonomických požadavků. Intuitivní rozhraní, projekce hřídelí v 3D a okamžitý výpočet všech hodnot při provedení změny Vám přinese významnou úsporu času a dalších nákladů.

QF-lineární: Více než 2 000 lineárních vedení - jaké se hodí? - Ne, musí být řečeno "kolik se jich hodí?" neboť program QF-lineární vybere podle Vašich zadání, nezávisle na výrobci, všechna lineární vedení, která odpovídají Vašim požadavkům.
NOVĚ: nyní také pro kuličkové šrouby !!

SolidKiss_nG: SolidKiss_nG je slučující CAD modul pro QF-profesionál s ostatními softwary. Spusťte přímo z programů SolidWorks, Solid Edge nebo Autodesk Inventor všechny výpočetní sestavy našeho QF-profesionál a nechte si automaticky vytvořit 3D předlohy.

Další základní informace o jednotlivých programech naleznete v odkazech vlevo nebo se obraťte přímo na nás.  • Na celosvětovém trhu máte široké možnosti volby. My k tomu navíc přidáváme přehlednost a vyčíslitelnost.
  • S technickými funkcemi získáte okamžitě přehled o trhu.
  • Těžíte z našich desetiletých zkušeností v aplikaci ložisek a také z know-how všech našich technologických partnerů.


Prověření Vašich záměrů pro využití ložiskové techniky je možné provést jednoduchým a snadným postupem.KONTAKTUJTE NÁS!
e-mail: info@industrycz.cz
tel: +420 721 470 173

E-MAIL: info@industrycz.cz  TEL.: 721 470 173
Všechna práva vyhrazena. © 2009 Industry CZ, s.r.o.
  Design by DHweb ©2007