Optimálně přesné rozhodnutí při Vašem nákupu

Průmysl valivých ložisek definuje výkonnost v závislosti na životnosti. Avšak jaká životnost ložiska je pro Vás optimální? 50 let může být drahé... 2 roky taktéž...

S námi máte možnost najít optimální výkon. Ptáme se, kdy je dosaženo Vaše nejlepší řešení a tomu odpovídající výkonnostní třída. Máme a Vám nabízíme software pro určení optimálního poměru kvalita/cena, respektive cena/požadovaná životnost. Více v sekci Konstrukce.

Nabízíme výběr a kombinaci z mezinárodně dostupných inovací. Speciální charakteristiky jako mazivo, těsnění, provedení klece, použitý materiál Vás dnes neomezují pouze na jednu určenou výkonnostní třídu (případně 1 výrobce), neboť vlastnosti zařízení a výkonnostní třídy jsou u nás dalekosáhle volně kombinovatelné.

Díky přesnému určení doby životnosti se odpoutáte od předimenzovaných produktů a odlišíte se od konkurence. Ukazujeme možnosti jak ušetřit, často s překvapivým výsledkem.

Pomůžeme Vám při Vašem rozhodování a k přechodu na optimální ceny. Ukážeme Vám, jak nejlépe rozhodnout. Budete spokojeni Vy i Vaši nadřízení. Vyzkoušejte spolupráci s námi, protože:

KONTAKTUJTE NÁS!
e-mail: info@industrycz.cz
tel: +420 721 470 173

E-MAIL: info@industrycz.cz  TEL.: 721 470 173
Všechna práva vyhrazena. © 2009 Industry CZ, s.r.o.
  Design by DHweb ©2007